Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

KUKA 90m2 PLAC 1187m2 OHRID

0 МКД

Се продава од: Dejan Вчера 15:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
SE PRODAVA KUKA 90m2 – legalizirana, so plac od 1187m2, VO OHRID, IMA STRUJA SO PODZEMNA I VOZDUSNA INSTALACIJA, IMA GRADSKI VODOVOD, IMA KANALIZACIJA, IMA ASFALTEN PAT, CELOSNO E OGRADENA. 2,3 km OD CENTAR NA OHRID.
MNOGU POVOLNO.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации