Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka karabina vo s.Ramne

34 000 ЕУР

Се продава од: miro 25 ноем. 15:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
se prodava kukja vo selo ramne nova gradba karabina so prozori. prizemje i potkrovje. placot e 385m2 kukjata e 10x9 vo osnova.
ima voda septicka jama drenaza okoku kukjata. i gradena e so vrven kvalitet.
na prizemje ima 3 spalni od koja ednata e so sopstven toalet. Mozna zamena za avtomobil so doplata
miro
 
075539007
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации