Оглас од претпријатие Објавени: мај 16 2022 09:14

Kuka od 300m2 vo Ohrid

ЕУР

Објавени: мај 16 09:14
Прегледи: 495
Se prodava kukja od 300m2.

Kukjata se naogja vo mirna sredina, i e vo neposredna blizina na učilište, banka, pošta i gradtska bolnica.

Kukjata e na dva kata i go ima sledniot raspored:

Prviot kat e otvorena dnevna so kujna i trpezarija, rabotna soba i toalet.

Na vtoriot kat se spalnite sobi i toalet, sekoja soba ima sopstvena terasa.

Kukjata ima garaža za 3 vozila, magacin i pokriena veranda.

Ima kombinirano parno greenje na drva i struja.

Cena: 129 000 evra.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 296
Опис на линк

Милошевски

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница

улица 120 ББ локал.8 Тетово Прикажи на мапата

077641410

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации