Објавени: септ. 22 2022 01:27

kuka vo Daljan

ЕУР

Објавени: септ. 22 01:27
Прегледи: 151
Se prodava celosno renovirana kuka vo Daljan, ma 200 m od plaza Magnus.Kukata e nezavisna lepenka od dvete strani vo redica lepenki,ima dvor po okolu 200 m2 od prednata strana i od drugata strana.Kukata e na osnova od okolu 75 m2. Na prizemje ima dnevna so kujna i izlez vo vnatresniot dvor i garaza.Na kat 1 ima dnevna so kujna i spalna i na 2ri plus detska soba. Greenje na drva i struja.Renovirana e po site propisi i standardi,kompletno, ostanuva delumno namestena, i vednash e vseliva.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации