Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Ohrid, vednas vsseliva, so ili bez mebel

0 ЕУР

Се продава од: Stojan 25 ноем. 17:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Охрид
Се продава куќа во Охрид, веднаш вселива со или без мебел во близина на Црногорци (4км од центар).

Куќата е во екстра состојба, се продава поради враќање во странство.
Поседува:
- 1200м2 дворно место, обработливо земјиште со овошки.
- Дневен престој, целосно уреден
- Кујна, целосно уредена
- 3 соби за спиење (2 спални, 1 детска)
- Внатрешна гаража + дополнителен простор за алат
- 2 подруми
- Дренажа
- Целосен алат за обработка и уредување на дворно место
- Капка по капка систем
- Автоматско вадење на зелена површина
- Автоматска тенда на тераса
(Многу од елементите во куќата се со висок квалитет дирекно донесени од Швајцарија)

Цена по договор на лице место
Stojan
 
078428161
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации