Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Се продава од: Jone Filiposki 01 дек. 00:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Охрид
Stara kuka P+1 106m/kv parking 21m/kv
Jone Filiposki
 
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации