Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Velestovo

0 МКД

Се продава од: Slobodanka 24 окт. 14:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Новоградба од камен со прекрасен поглед на Охрид и езерото, голема тераса и дворно место.
Куќата е со документи.
Slobodanka
+38971350924
Leaflet
Кон почеток