Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nova gradba apartman i stara kuka so 2 markici

75 000 ЕУР

Се продава од: Sasho 30 ноем. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Itno poradi zaminuvanje vo stranstvo Se prodava nova gradba namesten apartman so edna spalna ,dnevna trpezarija golem hodnik i wc dvorno mesto kako i stara kuka so zacrtani 2 makici p+1+pk do p+2+pk ,Kukite se na odlicna lokacija vednas do ucilisteto Hristo Uzunov .Vo blizina na "Cinarot".So cist imoten list. Info na viber 00447936725051 ili 00447955647542
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации