Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

oglas

160 000 ЕУР

Се продава од: jovan 31 јул. 21:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Охрид
se prodava kuka sredna lepenka prizemje dva sprata i potkrovje vo naselba hristo uzunov mozna e zamena za stan so doplata
jovan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации