Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO PREKRASEN POGLED NA GRADOT I EZERO

650 ЕУР

Се продава од: NAUM 14 апр. 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид

SE PRODAVA KUKA SO PREKRASEN POGLED NA GRADOT I EZEROTO- PRIZEMJE 98 m2,PRV SPRAT136m2 VTOR SPRAT 136m2. SEKOJ SPRAT E SO POSEBEN VLEZ.SEKOJ SPRAT IMA:
-golema dnevna soba so trpezarija i kujna
-3 spalni sobi so svoe kupatilo
-edno glavno kupatilo
-3 terasi - slikata so pogled na gradot e od glavnata terasa
-200m2 ureden dvor
KUKATA SE NAOJGA NA ULICA-1VA MAKEDONSKA UDARNA BRIGADA NA 2100 METRI OD OHRIDSKA BANKA.ZA SEKOJ SPRAT IMA IMOTEN LIST.AKO NE ME DOBIJETE NA OVAJ BROJ ZVONITE NA :078 226 407
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации