Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Posledna sansa po ovaa cena stara kuka Ohrid cen

150 000 ЕУР

Се продава од: Hristijan Вчера 10:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Се продава стара куќа во срцето на Охрид, на 3 минути пеш од плоштад/езеро, до судот. Куќата е 80 м2+ 20м2 дворно место. Многу стара, романтична градба која моментално се користи како службен простор.

Може да се реставрира во прекрасен дом. Иделна за нова градба. Според урбанистичкиот план, плацот има одобрение за градба П+3+ПК. Со целосна документација.

Последна шанса да се купи по оваа ниска цена!
Цена- 150,000 ЕУР
Hristijan
072 206 096
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации