Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 11:31

Sanrajs kuka 150m2 vo Varos kaj Anticki Teatar

ЕУР

Објавени: септ. 23 11:31
Прегледи: 2629
Se prodava kuka vo stariot del na Ohrid - Varosh, vo blizina na Antickiot Teatar.
Kukata e so povrsina od 71 m2 na prizemje, isto tolku na kat + 8m2 pomosni prostorii.
Dvorno mesto 129m2.
Vkupnata povrsina na parcelata iznesuva 230m2.
Za site informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации