Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sanrajs kuka na ul.Marko Nestoroski vo Ohrid

80 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SANRAJS - Ohrid 25 ноем. 15:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SANRAJS - Ohrid

SANRAJS - Ohrid

131 Огласи во продавницата

SANRAJS Stan 46m2 na 2 kat strog centar,odlicen 950 EUR
 SANRAJS Trosob.Stan 65m2, 2 kat ul Galicica juzen 45 000 EUR
SANRAJS Nov Stan 55m2 nas.Rasadnik-odlicen       42 000 EUR
САНРАЈС Nov Stan 88m2 trosoben Partizanska ekstra 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба куќа во Охрид на ул. Марко Нестороски во близина на основното училиште Христо Узунов.
Одлична градба во одлична состојба.
Куќата е високо приземје + 1 кат.
- На приземје поседува дневен престој од 47 м2 со излез на голема тераса од 15м2, ходник и вц.
- На кат поседува 3 спални соби со квадратура од 45м2 + 6м2 тераси, ходник и купатило.
Има и подрум од 8м2.
Комплетна инсталација на сопствено парно греење на електричен котел.
Подовите се паркет а внатрешните скали се изработени од чисто масивно дрво.
Дворот е со квадратура од 107м2 и е хортикултурно уреден со насади од киви, малини...
Се продава комплет со ствари и електрични уреди.
Веднаш вселлива со чист имотен лист.
Цена 80.000 евра.
За подетални информации на:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
SANRAJS - Ohrid
Посредување при купопродажба на недвижен имот; станови,куќи,вили,апартмани, деловни простории,плацеви и ниви. Административни услуги.
Посетете ја нашата продавница
Јане Сандански 37А Прикажи на мапата
070 331 791
SANRAJS - Ohrid
 
070 331 791
Leaflet
SANRAJS - Ohrid

SANRAJS - Ohrid

131 Огласи во продавницата
NOV OPREMEN SPRAT OD KUKA 125M2 NA PRV KAT ODLICEN 78 000 EUR
SANRAJS Odlicen stan 2 kat istok 70m2 vo Ohridati 1 100 EUR
SANRAJS Stan 37m2 so spalna strog centar 3 kat jug 33 500 EUR
SANRAJS Stan na prizemje 47m2 nas H.Uzunov juzen 31 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации