Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SPRAT OD KUKA POZADI SKALESTA

80 000 ЕУР

Се продава од: Димитар Денес 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Површината на имотот е 114м2, и се состои од спрат од кука со станбен простор 68м2 и 12м2 покриена тераса на 1-ви спрат, 12м2 отделна соба со купатило на приземен спрат, 22м2 дворно место со изградена 16м2 нова барака. Станот е комплетно опремен.

Прекрасна локациja, позади скалестата зграда на само 10 мин. пешки до центарот на градот.
Димитар
+38970234623
Кон почеток