Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stara kuka od 534m2 vo Ohrid

0 МКД

Се продава од: Звонко Петрушевски 06 апр. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Се продава стара куќа во Охрид 85м2 на оддалеченост од 5мин од чаршијата.Дворното место е 534м2, има маркица 10*10 П+1. Цената е по договор. За повеќе информации јавете се на 076464893
Звонко Петрушевски
076464893
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации