Оглас од претпријатие Објавени: септ. 22 2022 06:38

Velgosti dve stari kuki 72 i 112m2

ЕУР

ЕУР
Објавени: септ. 22 06:38
Прегледи: 4334
Kamelija se prodavaat dve stari kukji vo Velgosti
Kukjite se so povrsina edna od 72m2,na p+1,a drugata e so povrsina od 112m2,istotaka p+1Stranicen pogled na ezeroto I gradot
Poveke informacii na tel:
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Makedonija 076295002078264866 https://www.pazar3.mk/kamelijaohrid

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации