Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vikendica od 65m2 vo Ljubanista

0 МКД

Се продава од: Михаило 30 ноем. 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Продавам викендица во с.Љубаништа,викенд насела, Охрид, со плац 200 квм.
Михаило
 
072212605
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации