Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Krivogastani

36 000 ЕУР

Се продава од: Anna 22 септ. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Dwie spalni,dwe kupateli,dnewna,garaza,letnia kujna,wizba,golem dwor,Nova struja,odwod,kanalizacja,klima,parno,alarm.
Leaflet
Кон почеток