Македонски | Shqip | English |

KUKA 300m2 KAJ TRUDOT PRILEP ITNO

Се продава од: Danka 09 јул. 17:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

16 000 ЕУР   18 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Egejska 108/5
Површина: 300 m2
Број на спратови: 2 спрат
Одберете греење: Нема
Локација: Прилеп
ITNO SE PRODAVA KUKA KAJ TRUDOT
Нема посетени огласи
Кон почеток