Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na ul Orde Copela br 82 Varos Prilep ITNO!!!

20 000 ЕУР

27 000 ЕУР

Се продава од: Каролина 12 јун. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
се продава кука на ул Орде Чопела br 82 Прилеп
со вкупна површина од 230м2.
- Кука со површина од 160м2
- дворно место 70м2

Каролина
077 709 270
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации