Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 138m2 vo Prilep

Се продава од: ognen 01 авг. 22:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
Во добра состојба
Кон почеток