Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 320m2 so legaliziran dukan

64 000 ЕУР

Се продава од: Сашо 19 септ. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
Се продава стара куќа со дуќан легализиран во центарот на Прилеп.

Може да се види во секое време.
077667672
Сашо
077/667-672
Leaflet
Кон почеток