Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 70m2 vo centar Prilep

Се продава од: goce 29 ноем. 07:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Прилеп
gradbata e stara ne e so ploca od polna cigla e vizbatata e od kamen 70 kvadrata natresna povrsina na kukata 140 kvadrati celokupna povrsina na mestoto, mestoto e vo vit na trijagolnik na vnatre siri se naojga megu muzeot i kondo na 100 metra od stara crkva vo koseto informaci na 078 38 38 69 goce cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток