Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na gradot

0 МКД

Се продава од: Рубин Илијоски 22 ноем. 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
Се продава куќа во центарот на градот, со основа од 100 м2, приземје плус два засебни спратови. Еден спрат располага со две спални соби, терпезарија, дневна соба, кујна и купатило. Можност за продажба и стан по стан. Цена по договор. За повеќе информации јавете се на 075674870.
Рубин Илијоски
075674870
Leaflet
Кон почеток