Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Се продава од: trajce 26 окт. 18:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
kuka na dva sprata so delovni prostorii na prviot sprat kontakt na email [email protected] ili 00393275432054
Leaflet
Кон почеток