Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na Prilep

0 ЕУР

Се продава од: Горан 20 мај 14:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
Се продава веднаш вселива куќа во центарот на град Прилеп, во уличката карши главниот влез на црквата Параклис. Куќата има 114м2 распределени на приземје 55м2 (гаража, соба, салон, и една мала просторија) и еден спрат 59м2 (салон, три големи соби, една мала соба, купатило и две тараси), со плоча и можност за доградба за уште еден спрат. Планска градба со легализирано дворно место од 40м2. Цена по договор.
Горан
075/733-900
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации