Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na Prilep

Се продава од: Zana Денес 00:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
Адреса: ул. Марксова 58 а
Површина: 300 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Дрва
Локација: Прилеп
Продавам куќа во центарот на Прилеп на улица Марксова 58а

1. Приземје и подрум (Деловен простор 106 м2 и 6м2 WC)
2. Стан 75 м2
3. Помошни простории (Приземје,први и втори кат= вкупно 80м2)
4. Втори кат Отворена тераса

Вкупно Изградена површина 261м2

Дворно место 73 m2
Земјиште под зграда 97м2

Нема посетени огласи
Кон почеток