Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Се продава од: Slavica 14 окт. 18:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
Се продава куќа, на ул. Љубен Лапе. Куќата е со вкупна површина 410м2 ( 210 куќа и 200 двор). На два спрата, два влеза и две гражи ( на едната гаража која е лепенка на куќата има плоча за доградба) . Градена е 1952 година, реновирана во 1983 моментална одлична состојба.
Цената не е фиксна !
Slavica
075613710
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации