Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO PRILEP

0 ЕУР

Се продава од: МАРЈАН и БИЛЈАНА 21 авг. 21:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
СЕ ПРОДАВА КУЌА НА УЛ.11 ОКТОМВРИ БР.123 КАЈ ПЕРАЛНА ЗЛЕТОВО ВО ПРИЛЕП.ОД 150 М2 И ДВОРНО МЕСТО ПРЕД КУЌАТА 80 М2.
ЦЕНА ПОВОЛНА И ПО ДОГОВОР
МАРЈАН и БИЛЈАНА
072 933 545, 075627911
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации