Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Prilep

0 МКД

Се продава од: Васил 12 јун. 18:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Прилеп
Kukata se naogja na ul. Borka Talevski br.76, Prilep. Prizemjeto ima 33m2 ili dva apartmanl za nokevanje kompletno opremeni so zasebni kupatila. Spratot se sostoi 41m2 dnevna soba so rabotna kujna, spalna soba, kupatilo i terasa. Kukata moze da se vidi. Napomena: na potkrovjeto ima plateno komunalii za 24m2. Cena po dogovor
Васил
076 40 78 73
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации