Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 140m2 vo Prilep

0 ЕУР

Се продава од: Kire 24 дек. 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Прилеп
Se prodava dobro odrzana kukja na ulica "Vera Ciriviri" br.12. Cena po dogovor. Za podetalni informacii javete se na broj 070 308 383.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации