Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

0 МКД

Се продава од: Снежана 13 јан. 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Локација
Прилеп
Куќата е спроти економскиот факултет. Има вкупна површина од 186 m2 и дворна површина од 244 m2. На приземје има гаражен простор од 36 m2, WC и простор за живеење од 50 m2 кој се состои од голема дневна (со клима) и кујна. Приземјето е со посебен приклучок за струја. Првиот кат (100 m2) има голема дневна соба (со клима), трпезарија, кујна со шанк, детска соба, спална соба, WC и 2 тераси. Целата куќа е на централно греење (со пелети). Има соларно греење. Куќата е со имотен лист.
Снежана
071 372 048
Leaflet
Кон почеток