Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava nova nevselena kuka

1 МКД

Се продава од: Горан 14 јан. 15:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Прилеп
Kukata e na tri kata so povrsina na zemjiste od 240m2 od koi cela stanbena povrsina na kukata e 280 m2
Горан
078331309
Leaflet
Кон почеток