Македонски | Shqip | English |

Tipska kuka od 150m2 vo Prilep

Се продава од: zoran 28 јан. 10:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

100 000 ЕУР

Број на соби: 10
Адреса: gemigiska
Површина: 150 m2
Локација: Прилеп
se prodava tipska kukja 100 000 eur so moznost za pazar telefon:075353588
Нема посетени огласи
Кон почеток