Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 80m2 vo Probistip

0 МКД

Се продава од: Sofka 10 септ. 10:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Пробиштип
Se prodava kuka 80m2 ,tavanskiot sprat 80 m2 dvorna povrsina 0,1 ha , na odlicna lokacija
Leaflet
Кон почеток