Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Probistip

Се продава од: Tanja/Anita 06 јун. 23:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: Димитар Влахов бр.7
Површина: 119 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Дрва
Локација: Пробиштип
Се продава куќа на ул. Димитар Влахов бр.7 (м.в. Калниште). Куќата е со 4 соби,1 ходник, 1 wc, има гаража и паркинг место во дворот. Куќата е на високо приземје (1 спрат). Земјиште под зграда од 119 м2 и дворно место 280 м2. Вкупен станбен простор од 83м2, гаража 14 м2 и помошна просторија од 12 м2.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток