Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам стара куќа во Старо Калниште - Пробиштип

0 МКД

Се продава од: Igor 27 ноем. 09:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Пробиштип
Продавам стара куќа во Старо Калниште - Пробиштип со голема површина на дворно место
Цена по Договор
Leaflet
Кон почеток