Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

120 000 ЕУР

Се продава од: Goran Petrovski Вчера 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Радовиш
Se prodava kukja vo centarot na Radovis, na ul. Pere Tosev br. 6, na tri nivoa od prizemje i dva kata. Kukjata e gradena so kvalitetni i moderni gradezni materijali. Ima sopstveno parno greenje na nafta. Prizemjeto ima ubav prostor koj po potreba moze da se adaptira i za deloven prostor. Za podetalni informacii javete se na telefon ili na viber.
Goran Petrovski
+38641370992
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации