Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka Villa vo selo Podares

270 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Вчера 02:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava kuka / villa vo selo Podares . Kukata se naoga na prekrasno mesto kade sto od nazad na kukata se naoga prekrasnata planina a od napred na kukata tece tivko rekicka . Opkolena e so cist vozduh , mir i tisina . Kukata se prodava so namestaj ili po dogovor . Povrsinata na kukata e 120 m2 so plac od 2,000 m2 ili 2 dekara . Na placot ima nasadeno 100 drvca lesnik , kiwi , kineska jabolka i ubav sirok dvor . Vo vnatresniot stanben prostor ima 3 spalni , kupatilo , posebno WC , moderna kujna so otvoren prostor na dnevna . Solarno greenje . Ima split sistem na ladenje. Ne ja propustajte ovaa prekrasna kuka/vila na prekrasno mesto vo Podares. Javete se na Aleksandar na 071794300 a ako se javuvate od stranstvo javete se na +38971794300 . Mozete da se javite i na Viber ili Email : gdonev68@hotmail.com Cenata e 270,000 EUR .
Aleksandar
071794300
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации