Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo selo Oraovica

0 ЕУР

Се продава од: Valentin 26 ноем. 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Радовиш
Се продава куќа во село Ораовица Радовишко.
Куќата е во самиот центар на селото. Површина на куќата е 70м2 со плац од 500м2.
Цена по договор
Valentin
 
+38972751566
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации