Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NA PRESPANSKO EZERO STENJE

42 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПЕРФЕКТ 08 јан. 15:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Ресен
Shifra: E-113598
Se prodava kukja vo Stenje, na 100 metri od Prespansko Ezero, 70m2 i dvorna povrshina od 500m2. Kukjata e na prizemje so moznost da se izgradi ushte eden kat. Poseduva dneven prostor, dve spalni sobi i kupatilo.
Cena: 42000 evra.
ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1614 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 3 390 EUR
Se izdava dvosoben stan od 55m2 vo Micurin 250 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICE 230 EUR
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO AERODROM 230 EUR
Кон почеток