Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so dvor vo selo Jankovec Evtino

16 000 ЕУР

Се продава од: Марјана 18 мај 13:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Ресен
Се продава многу евтино куќа+ започната доградба со дворно место од 290 м2 на преубава локација во близина на Манастирот Св.Богородица во с.Јанковец(споено со Ресен на 3км од центар на Ресен), можност за договор, за доплнителни инфо.:
Марјана 078554468,
Душко 070227792
Марјана
078554468
Leaflet
Кон почеток