Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo blizina na Prespansko Ezero

17 000 ЕУР

Се продава од: Gordana 10 авг. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Ресен
Се продава куќа од 200м2 во село Покрвеник-Преспа, во близина на Преспанското езеро со дворно место од 1000м2. Во објектот има струја и вода и располага со гаража, магацин, ходник, дневна соба, трпезарија, кујна, 3 спални соби, детска соба, бања и балкон. Куќата има целосно средена документација.
Leaflet
Кон почеток