Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVE KUKI VO LISICE

0 МКД

Се продава од: Igor 31 мар. 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodavaat dve kukji edna novogradba i edna stara, cena po dogovor informacii na telefon
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации