Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka 200m2 vo Lisice Bulevar Srbija

110 000 ЕУР

Се продава од: Filip 19 јул. 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Се продава куќа во Лисиче на Булевар Србија карши NIKE и SportVision. Куќата има 2 спрата.На секој спрат има дневна,трпезарија,кујна,две спални,купатила и голем ходник.Има можност за подигнување на поткровје.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации