Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO AERODROM

45 000 ЕУР

Се продава од: LJUBE 18 фев. 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
KUKATA IMA DVA SPRATA I PODRUM=GARAZA PRVS SPRAT DNEVNA SPALNA WC HODNIK I KUJNA VTOR SPRAT GOLEMA PROSTORIJA SO MOZNOST ZA IZVEDBA NA DVE SOBI I KUJNA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации