Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Lisice ekstra cena 105m2i 240m2dvor

47 000 ЕУР

Се продава од: Slagana 20 мар. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Kukata e 105 m2 podrum 43 m2 i dvor 240m2.legalizirana so dva vleza (4 sobi 2 kupatla) moze da ziveat 2 familii.dva strujomera kanalizacija.sopstvenost.
Slagana
072215947
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации