Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo najubaviot del vo nas Lisice

0 МКД

Се продава од: Todor 12 јун. 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Se prodava kuka vo najubaviot del od nas. Lisice solidno gradena so mnogu dobra izolacija, fasada i ubavo ureden dvor. Kukata na prizemje ima 2 zasebno vleza, edniot vodi kon glavniot vlez na kukata a drugiot e za kat gore. Glavniot vlez na kukata vodi kon hodnik koj od levata strana se vlagaa vo golema dnevna, terperzarija, kujna i balkon od desnata strana se 2 spalni so balkoni i 2 kupatila. Na kat od stanot ima golema dnevna terpezarija i kujna so balkon ima 2 spalni, ednata spalna so balkon, i edno kupatilo. Vkupnata kvadratura na kukata e 234m2 i dvor, vkupno 566m2. Kukata ima podrum 50m2 ( garaza za 2 vozila) Ima parno greenje na struja. Postoi opcija da se povrzani vnatresno katovite no slobodno moze da funkcioniraat kako posebni stanovi.
Za cena javete se na kontakt tel 070 332 913
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации