Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo naselba Aerodrom

0 МКД

Се продава од: FILIP BOZINOVSKI 28 ноем. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kukja na ulica Todor Cangov 48-2A naselba Lisice. Kucata Kucata ima dva sprata, gorniot sprat e karabina a dolniot sprat e napraven, so osnovni uslovi za ziveenje. Cena po dogovor
Kuca so legalizacija
Kvadratura na dvorno mesto 365, a povrsina na kukja e 80 po sprat.
FILIP BOZINOVSKI
071312298
Leaflet
Кон почеток