Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Naselba Lisice do Trgovskiot

135 000 ЕУР

160 000 ЕУР

Се продава од: Ljupco 20 јан. 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava novoizgradena kuka vo starata Naselba Lisice - do Trgovskiot centar.
Na 2 kata, korisna vnatresna povrsina 190m2, dvor 286m2, cena 135 000 EUR.
Кон почеток